SON DAKİKA

Futbol Teröristlerini Şiddetle Kınıyoruz
  Top
  e-Otomasyon Kullanıcı Eğitimi Gerçekleştirildi
  TÜFAD Şube yetkililerine yönelik planlanan e-Otomasyon 1. Grup eğitimi semineri 05-06 Aralık 2016 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirildi. 

  Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Selami Tavukçuoğlu ve TÜFAD Otomasyon Sistemi yazılımcısı Ercan Çağlar tarafından verilen seminere 22 Şubemizden 30 kullanıcı katıldı. 

  “Kayıtların Önemi, Otomasyon Sisteminde en çok karşılaşan hatalar, Bilgi Güvenliği ve e-Otomasyon Veri Giriş Sistematiği” konularının işlendiği seminer başarılı bir şekilde sona erdi.


  Toplantının açılış konuşmasını yapan TÜFAD Genel Sekreteri Alaaddin Naganlu “Çağımız bilim ve teknoloji çağı. Genel Başkanımız Sayın İsmail Dilber'inde destekleriyle yaklaşık 4 yıl önce Genel Merkez ve Şubelerimizin kullanımına sunduğumuz tüm dernek işlemlerini merkezi bir otomasyon sisteminde yapılmasını içeren e- otomasyon sistemi eğitimine katılan Şube yetkililerimize ve bu eğitimi gerçekleştiren Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Selami Tavukçuoğlu ile e-otomasyon sistemi yazılım sorumlumuz Ercan Çağlar'a teşekkür ederim. ” dedi.

  2. Grup eğitim semineri bir sonraki Genel Merkez ve Şube Başkanları toplantısı ile birlikte gerçekleştirilecek.
  Bu yazı 796 kere okundu.


  • Site Yorum

  Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

  Bir yorum bırak

  

   

   


  ADRES
  Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Bursa Şubesi
  Yahşibey Mah.Yahşi Bey Cad. No:32 Osmangazi / BURSA

  İLETİŞİM
  Tel:
  +90 224 221 31 32
  Faks: +90 224 221 54 05
  E-mail: [email protected]

   

  ÜYELİK
  Dernek Üyeliği
  Üye Aidatları