SON DAKİKA

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun
  Top
  e-Otomasyon 2. Grup Eğitimi Yapıldı	TÜFAD Şube yetkililerine yönelik planlanan e-Otomasyon  eğitimi seminerinin ikincisi  13-14 Şubat 2017 tarihinde Antalya’da gerçekleştirildi. 
  Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Selami Tavukçuoğlu ve TÜFAD Otomasyon Sistemi yazılımcısı Ercan Çağlar tarafından verilen ikinci seminere  44 kullanıcı katıldı. 

  “Kayıtların Önemi, Otomasyon Sisteminde en çok karşılaşan hatalar, Bilgi Güvenliği ve e-Otomasyon Veri Giriş Sistematiği” konularının işlendiği seminer Şube Başkanlarımız ve kullanıcılar tarafından ilgiyle izlendi. 2 gün süren seminer başarılı bir şekilde sona erdi. 
  Genel Merkezin ve Şubelerimizin dernek işlemlerinde yeknesaklığının amaçlandığı eğitime 1. grup ve 2. grup olmak üzere toplamda 74 kullancıya eğitim verilmiş oldu.

  Otomasyon sistemimizin hayata geçirilmesinde ve sürdürülebilirlik aşamasındaki özverili çalışmaları nedeniyle büyük emek veren  Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Selami Tavukçuoğlu ile e-otomasyon sistemi yazılım sorumlumuz Ercan Çağlar'a teşekkür ederiz.  Ayrıca eğitime büyük önem veren Şube Başkanlarımıza ve otomasyon kullanıcılarına bir kez daha teşekkür ederiz.
  TÜFAD Genel Merkezi
  Bu yazı 528 kere okundu.


  • Site Yorum

  Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

  Bir yorum bırak

  

   

   


  ADRES
  Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Bursa Şubesi
  Yahşibey Mah.Yahşi Bey Cad. No:32 Osmangazi / BURSA

  İLETİŞİM
  Tel:
  +90 224 221 31 32
  Faks: +90 224 221 54 05
  E-mail: [email protected]

   

  ÜYELİK
  Dernek Üyeliği
  Üye Aidatları